PRAGNIESZ SAMODZIELNIE
TWORZYĆ I PROMOWAĆ
STRONY WWW?

Jeśli masz swój biznes, bloga albo pracujesz nad marką osobistą,
ale nie jesteś „informatyczny”, albo nie wiesz jak zacząć,
to nauczę Cię, jak w prosty sposób pokonywać technologiczne bariery.

Magdalena Górecka

NAZYWAM SIĘ MAGDALENA GÓRECKA

Jestem marketingowcem i projektantem z ponad 14-letnie doświadczeniem. Ukończyłam Informatykę Ekonomiczną na Uniwersytecie Gdańskim oraz UX Design – Psychologia Projektowania na Uniwersytecie SWPS. Przez ponad dekadę z powodzeniem współprowadziłam trójmiejską agencję eventową i studio projektowe. Obecnie jestem związana z trójmiejskim UX i Service Designem oraz sceną startupową. Do moich klientów należą m.in.: Sony Music Poland, Orlen SA, oraz Miasto Gdynia.

CYBER MATKA POLKA

Bloguję z przerwami od 8 lat. W tym czasie próbowałam różnych formatów i różnej tematyki. Były to zarówno codzienne mikro-blogi, jak i blogi branżowe. Jednak po kilku miesiącach traciłam zainteresowanie tematem. Znasz to?

W końcu, w 2016 roku postanowiłam po raz kolejny zmierzyć się z budową własnej platformy, uzbrojona w wiedzę podręcznikową, naręcze podcastów i tak, pół żartem pół serio, mając jedno dziecko na kolanach, a jedno w brzuchu zostałam Matką Polką. I do tego, nie zwyczajną piastunką ogniska domowego, tylko nienasyconym geekiem, uwielbiającym technologie, Internety i media społecznościowe.

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ I SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO, 5-DNIOWEGO KURSU EMAIL
„PIERWSZE 100 SUBSKRYPCJI”

PRYWATNIE

jestem mamą dwóch maluchów (8 msc, 2 lata), żoną muzyka i właścicielką psa husky. W wolnych chwilach pochłania kilogramy książek i hektolitry kawy, oraz rozwijam swoja wiedzę z zakresu programowania front end.

Ponadto nałogowo rozwijam startupy, jestem uzależniona od energii, która towarzyszy rozpędzaniu nowych pomysłów i gdyby doba miała więcej godzin, pewnie i to robiłabym zawodowo.

PASJA

Tak, jak u co trzeciej osoby, moją pasją i silną stroną jest nauka. Uwielbiam się uczyć nowych rzeczy, rozwijać kompetencje (zarówno te informatyczne, marketingowe, jak i rękodzielnicze). I uwielbiam dzielić się wiedzą.

Wspieram i moderuję lokalne warsztaty z zakresu Design Thinking i projektowania usług, udzielam się na konferencjach i spotkaniach branżowych, oraz prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu projektowania i promowania stron.

Magdalena Górecka

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

SZKOLENIA I WARSZTATY

002-microphone

PRELEKCJE

001-pen

WPISY GOŚCINNE

MASZ POMYSŁ I UWAŻASZ, ŻE BĘDĘ ZAINTERESOWANA? NAPISZ!